Kaçak maç yayını yapan siteler
Jokerbet Tv

Kaçak maç yayını yapan siteler

Kaçak maç yayını yapan siteler: Günümüzde yayıncılığın ve teknolojinin geldiği seviye; yayınların sadece dekoderlere para vererek izlenmesi gerekliliğini ortadan kaldırdı. Artık tek tıkla, Dünya üzerindeki bütün maçlara, birçok yerden ulaşmak mümkün.

Ancak, bu maçlara ulaşmanın da pek çok farklı yolu var. Örneğin; arama motorlarına girdiğinizde sizleri maç izleme konusunda çok şaşırtacaktır. Çünkü para ödemeden maç izleyebilmenin yüzlerce farklı alternatifi var ve bu alternatifler de günden güne sayılarını katlamakta. Bu nedenle alternatifleri bulurken ve seçerken dikkat etmemiz gereken pek çok kriter var.

Bedava canlı maç izle

İnternette canlı maç izlemenin ücretli ve ücretsiz pek çok yöntemi var. Ancak ücretli olan platformlardaki maç sayısı tatmin edici seviyelerde olmamakla birlikte; her maça ulaşmak için ödenmesi gereken ücret, ülkemizde büyük bir çoğunluğun veremeyeceği kadar pahalı bir noktada. Bu nedenle bedava canlı maç izle opsiyonları daha kıymetli bir noktada. Justin tv ile başlayan bu süreç, günümüzde yüzlerle kanalı da beraberinde getirdi ve süreci başlatan kanalın da ücretli paketler içeren bir hâl alması da, kendilerinin gözden düşmesine neden oldu. Ancak günümüzde alternatif sayısı yüzlerce kat fazla ve bu nedenle artık tek bir yere bağlı kalma zorunluluğu bulunmamakta.

Alternatif seçiminde ise seyirciler; yayının kesintisiz ve HD olması, yayın sırasında seyircinin önüne gelen reklam miktarı veya reklamsız oluşu (Örneğin jokerbettv), her yayına ulaşabilme ve yayının dili gibi unsurlar ön plana çıkarmakta. Bu kriterlerin tamamını sağlayan oluşumlar ise, diğerleri arasında önemli bir noktaya erişiyor.

NBA kaçak yayın canlı

Amerikan Basketbol Ligi NBA, izlenme oranları ve maddi olanak anlamında Dünya’nın basketbol alanında birinci ve spor alanında da ilk beş sırasında yer alan oluşumudur. NBA’in yarattığı ekonominin önemli bir kısmının yayınlara harcanan ücretlerin geri dönüşüyle elde edildiği de önemli bir gerçek. NBA’i Dünya’nın her yerinden takip ederken; grafikler, reklamlar ve maç içi performansın görsele aktarılması konusunda da Dünya’nın zirvesinde olduğunu kolayca gözlemleriz. Hiçbir yayın platformunda kendi kalitesinden ödün vermeyen NBA’i bedava takip etmenin ve bu takibi zevk alarak yapmak için dikkat etmemiz gereken hususlar az ama çok önemli maddelerdir. Bunların ilki kesintisiz ve HD yayını ne olursa olsun elde etmek, ikincisi ise bu yayınlara reklamsız ulaşabilmek (jokerbettv gibi). NBA kaçak yayın, kaliteli yayınlarla daha da keyifli.

Bu kriterleri sağlama iddiasında olan pek çok internet sitesinden, sizler için beş tanesini değerlendirdik. Kriterlerin tamamına ulaşan siteyi kullandığınızda; başta NBA olmak üzere, Premier Leauge, Serie A, Süper Lig, La Liga, Şampiyonlar Ligi ve bunlara ek yüzlerce turnuvayı sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İnternetten maç izleme linkleri ve performansları

  • 5- hdsports

İzleme alternatifleri konusunda başarılı, ancak reklam, kesintisiz, HD yayınlar alanında büyük sıkıntılar yaşamakta. Özellikle reklam bolluğu, cayma sebebi olarak ön plana çıkıyor.

  • 4-jestyayın

Hız alanında ön plana çıksa da, reklam ve HD yayın konusunda sınıfta kalıyor.

  • 3-Taraftarium24

HD yayında iyi olmasına rağmen, maalesef hız ve reklam konusunda kat etmesi gereken çok yol var.

  • 2-Matbet TV

Reklamlar konusunda rakiplerinden daha az olması bir artı gibi görünse de; hız ve görüntü kalitesinde büyük sıkıntıları var.

  • 1-jokerbettv

Maç içi reklamlara girmemesi, kesintisiz ve HD yayını sunabilmesi nedeniyle jokerbettv; kaçak maç yayını yapan siteler içerisinde en iyisi olarak önerebiliriz. Ayrıca istatistik, özetler ve bahis oranlarıyla da seyirciyi bir siteden çıkmadan her şeyi yaptırabilme olanağı veriyor.

Bir cevap yazın